Přátelské zápasy

Troubsko - Řečkovice 2:2 (1:0), branky: Mizerniuc P., Chráscina

sestava: Tylč - Pšeja, Škaroupka, Blažek, Bui - Kašuba, Mizerniuc, Chráscina, Benakcha - Mizerniuc S., Korolyshin

střídali: Polách, Hlavička, Dan, Dominik

Na nerovném přírodním trávníku se nehrál pohledný fotbal. Prvních 20 minut byli lepší domácí, měli územní převahu, po té co se hra vyrovnali a my začali přebírat otěže utkání dali domácí vedoucí branku.  Mohli jsme vyrovnat z penalty, ale Tom Benakcha přestřelil.

Druhá půle byla prakticky herně totožná s první. Domáci hráli a dokonce dali i druhý gól. Potom jsme konečně zabrali střelecky i my. Pavel Mizerniuc sledoval míč poskakující po malém vápně a dorazil ho do sítě. Chvíli na to se důslednost vyplatili Tomáši Chráscinovi, kdy na vápně obral o míč nedůsledného stopera a střelou křížem vyrovnal. Další šance se neujaly a tak se mužstva rozešla smírem.

15.2. Ř - St.Lískovec 0:2

sestava: Benakcha - Blatný, Vala, Chráscina, Pšeja - Pavlík, Mizerniuc P., Kryštof, Škaroupka - Korolyshin, Mizerniuc S.

hokejově střídali: Mizerniuc D., Růžička, Hůrka, Krajíček, Žalud, Nafa, Tylč

Na podzim jsme v Lískovci dostali "sedmičku". Dnes byl obraz hry jiný. Především proto, že soupeř odehrál téměř 60minut v deseti hráčích a také proto, že naše sestava a hra doznala velké změny.

Jediné co se nezměnilo je naše bránění při standartních situacích soupeře. Již ve 4.minutě po rohu si nerozuměli golman Benakcha a hlavičkující Škaroupka a po vlastním gólu jsme prohrávali. V první půli byla hra vyrovnaná, ale na šance jsme stejně jako v zápase s Medlánkami vedli. Přehození golmana skončilo na břevně, střela Sergia, který byl sám proti golmanovi, šla těsně mimo a ostatní střely byly spíše propagační...

Prostřídaná sestava si v druhé půli dokázala vytvořit převahu, ale brankou to bohužel neskončilo. Naopak. Lískovec podnikal nebezpečné brejky a Benakcha v brance čaroval. Chytil takové dva tři góly. Na střelu z bezprostřední blízkosti, opět po rohu, však nestačil. Žádný gól = žádné body. Ale vyloženě nespokojení být nemůžeme.

8.2. Chrlice 1:3

1.2. Ř - Medlánky 0:0

sestava: Hubáček - Vala, Blažek, Albrecht, Bui - Pospíšil, Mizerniuc P., Kryštof, Pavlík - Stasinka, Korolyshin, střídal: Mizerniuc D.

Vyrovnané utkání ve kterém rozhodla nepřesná koncovka. Střely na branku: 11:8, Gólové šance: 6:4. Rohy: 4:7. V okleštěné sestavě předvedli hráči solidní výkon a o tři body je připravila jen nepřesná koncovka. Tak snad za týden.

1.3. Letonice 3:1

8.3. Kuřim  1:2

15.3. Líšeň 1:5